Detox

Organismus se na fyzické úrovni do jisté míry očišťuje samovolně, skrze detoxikační orgány a mnozí tak jsou přesvědčeni, že tento přirozený proces není třeba vlastním přičiněním nijak zvlášť regulovat a zasahovat do něj. V dnešní době však žijeme v prostředí, které je pro nás přirozené již velmi pramálo a tělo se s toxiny setkává v mnohem vyšší míře, než tomu bylo kdy dříve. Možnost intenzivnější očisty tak tělo náležitě ocení a s velkou ochotou ji využije.

V Zahradě tak můžete absolvovat několikadenní očistnou kůru založenou na konzumaci šťáv, microgreens a dalších detoxikačních potravin, společně s podstupováním procedur, které proces detoxikace ještě podpoří a umocní.

K procesu detoxikace však v prostředí Zahrady živlů dochází také na mentální úrovni, která je neméně důležitá. Je místem určeným a uzpůsobeným pro meditaci, duchovní praxi, vědomou práci sám se sebou a obracení se do sebe. Díky tomu může člověk dosáhnout důležitých vhledů do nejrůznějších oblastí ve svém životě a rozpoznat, zda pro něj některé z nich nemohou být “toxické” - ať už se jedná např. o pracovní prostředí, přátelství, vztah aj. a s těmito zjištěními může dále pracovat.